Detail aktuality

Agentura RAUL už nebude partnerem Primátorek

Agentura RAUL už nebude partnerem Primátorek
3. 1. 2023

Agentura RAUL už nebude partnerem Primátorek, chystá se věnovat novému projektu

Čtrnáct let byla nedílnou součástí jedné z nejstarších sportovních událostí v České republice, pražských Primátorek. V roce 2023 u nich však už sportovně-marketingová agentura RAUL nebude. Po jednání se zástupci veslařů se rozhodla spolupráci ukončit. Nyní se chystá vstoupit do nového projektu.

„Nebylo to pro nás vůbec snadné rozhodnutí, ale cítili jsme, že to bude nejlepší řešení. Dlouhodobě jsme se neshodli na dalším směřování akce,“ vysvětluje David Douša z agentury RAUL, který u Primátorek byl od začátku spolupráce.

„Čtrnáct let je vážně dlouhá doba, velký kus mého profesního života. Určitě je to svým způsobem nostalgické. Museli jsme ale přemýšlet racionálně. A pokud nevidíte podobně velký projekt stejně jako jeho veslařské vedení, musíte zvolit jinou cestu. I proto se už díváme vpřed a chystáme nový projekt, abychom měli vedle našich stálých projektů jako je Jizerská 50, Ostrava Beach Pro nebo Běhej lesy další silný produkt,“ uzavírá pozitivně celou spolupráci Douša.

Primátorky, které čeká na jaře již 110. ročník, budou i nadále plnit roli největšího veslařského závodu v České republice. O jeho pořádání se postarají sami veslaři. „Pustíme se do toho vlastními silami, zkušeností z pořádání závodů máme dost. Rozhodnutí agentury RAUL nás mrzí. Každopádně moc děkujeme všem, kteří se v agentuře na Primátorkách v posledních čtrnácti letech podíleli. Především díky nim za sebou máme skvělé výsledky a celá akce se posunula pod jejich taktovkou na vyšší úroveň,“ má jasno předseda Pražského veslařského svazu Petr Šveňha.

Já bych chtěl Primátorkám popřát do dalších let, aby si zachovaly svou jedinečnou atmosféru, auru unikátní sportovní akce v centru hlavního města a dokázaly každý rok k Vltavě přitáhnout širokou veřejnost. Plně si to zaslouží,“ uzavírá spolupráci s pozitivními vyhlídkami David Douša za agenturu RAUL.

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku