Detail aktuality

Oficiální program - OTEVŘÍT

Páteční program završí koncert I Love You Honey Bunny

Páteční program završí koncert I Love You Honey Bunny
31. 5. 2022

Kapela I Love You Honey Bunny zakončí program Univerzitních osem. Tahle čtyřka rozhodně není kapelou z garáže, ale světem protřelou indie-rock-popovou formací. Ve svých písních odkazují na vesmír a v pátek 3. června zakončí program na náplavce Rašínova nábřeží.

Pánové se identifikují jako indie-pop-rocková kapela z Prahy. A skutečně je jejich hudba chytlavá, melodická, příjemně plyne a také posílá posluchače do jiného vesmíru. Vždyť kapela má ve znaku prstencovou planetu s jejím měsícem.

Ale rozhodně nemusíte mít za sebou hodiny z astrofyziky, abyste ji chápali. Každopádně se ke všemu, co souvisí s vesmírem, ve své tvorbě ráda odkazuje. Jindy se věnuje i společenským a politickým problémům. Čtyřka ve složení Kristián Krevski, Josef Keil, Martin Šolc a Sebastian Jacques (jenž je i textařem písní kapely) svou energickou hudbu kombinuje s lehkým nádechem elektroniky.

Díky tomu, že zpívá anglicky, prosadila se i ve světě. Projela střední Evropu, zahrála v Kanadě, vystoupila na největším evropském festivalu Sziget v Maďarsku a nevyhnula se ani českým Rock for People nebo Colours of Ostrava. Své album Cosmic Background Radiation vydali po pěti letech práce a pěti singlech v roce 2018.

Pánové jsou v současnosti v pořádné permanenci. Po vystoupeních třeba na Majálesech koncertovali poslední víkend v pražském Rock Café, nyní mezigalaktickou náladu snesou i na Univerzitní osmy a Primátorky. Vesmírem a radioaktivitou nasáklí kluci najedou do dějiště veslařských závodů v pátek 3. června po 20. hodině.

Více o kapele zjistěte na www.iloveyouhonebunny.cz.

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku