Detail aktuality

Oficiální program - OTEVŘÍT

Plavání pro seniory z Prahy 2 je zdarma

Plavání pro seniory z Prahy 2 je zdarma
25. 5. 2022

Radnice Prahy 2 dlouhodobě a systémově podporuje sportování všech věkových kategorií, seniory nevyjímaje. Ti, kteří jsou zároveň členy klubu Dvojka pro seniory, mohou díky spolupráci s TJ Sokol Praha Královské Vinohrady navštěvovat každoročně krytý bazén zdarma, a to během celého školního roku vždy dvakrát týdně ve vyhrazeném čase.    

O plavání je ze strany seniorů velký zájem. Radnice tak významnou měrou přispívá k aktivnímu životu seniorů. Účastníci tak rovněž navazují nové kontakty a přátelství s dalšími vrstevníky, což může v některých případech vést k odstranění či snížení pocitu izolovanosti.

Být členem klubu Dvojka pro seniory se rozhodně vyplatí. Vedle bohatého kulturního vyžití klub nabízí i různé sportovní a volnočasové aktivity. Zájemci se tak mohou pravidelně věnovat například plavání, hrát pétanque, cvičit jógu apod. Pro vstup do klubu přitom stačí dovršení šedesáti let a trvalé bydliště v Praze 2. Bližší informace i přihlášku naleznou zájemci na webových stránkách Prahy 2 https://www.praha2.cz/klub-dvojka-pro-seniory/d-42330.

Klub Dvojka pro seniory, který vznikl pod záštitou místostarostky A. Udženija, působí v Praze 2 již více než 11 let. Svým členům přináší různé výhody např. přednostní účast na kulturních a společenských akcích, možnost sportovního vyžití, slevy ve vybraných kavárnách, restauracích či obchodech apod.

 

Bazén

Doba užívání*

den

od

do

21. 9. 2021 – 21. 6. 2022

úterý

14:00

14:45

23. 9. 2021 – 23. 6. 2022

čtvrtek

15:45

16:30

* mimo státní svátky a ostatní svátky

V době školních prázdnin bazén uzavřen.

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku