Detail aktuality

Oficiální program - OTEVŘÍT

Spolehlivost a elegance, to je limitovaná edice Seiko x Zero Halliburton

Spolehlivost a elegance, to je limitovaná edice Seiko x Zero Halliburton
18. 5. 2022

Značka SEIKO je již počtvrté v řade hrdým partnerem veslařských závodů. Není to však jediné partnerství, které značka v letošním roce uzavřela. Řada Seiko Presage Sharp Edged představuje hodinky ve spolupráci se značkou Zero Halliburton, která je známá svou odolností, spolehlivostí a špičkovým designem. Hodinky jsou inspirovány novou generací značky Zero Halliburton "Pursuit Aluminum Series"
a obsahují tmavě modrou barvu, která zdobí cestovní kufry této řady. Limitovaná edice hodinek zachycuje vytříbenost, praktičnost a eleganci, které jsou základem obou řad.

Ikonický design značky s "dvojitým žebrováním", který se používá na výrobcích Zero Halliburton od roku 1946 pro zvýšení robustnosti a odolnosti, je reprodukován na číselníku a kombinován s tradičním japonským vzorem konopných listů, který je charakteristický pro design číselníků řady Sharp Edged.

Zvláštností této kolaborace je, že u všech variant hodinek je zadní strana označena nápisem "Limited Edition" a sériovým číslem, mimo jiné sklíčko zdobí logo Zero Halliburton.

Na památku této spolupráce jsou hodinky dodávány v polykarbonátovém pouzdře Zero Halliburton. Krabička je speciálně navržena, aby co nejvíce navozovala design těchto ikonických kufrů.

Hodinky řady Presage jsou skvělým partnerem pro každý den.

 

 

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku