Výsledky

_q9b4245_1466084936.jpg

2016

1. České vysoké učení technické
KOPAČ Jiří - HÁJEK Jan - ŠAMS Ondřej - VANĚK Jiří - BRUNCVÍK Milan - BASL Martin - PAROULEK Jakub - KEDAJ Jaroslav - PAROULKOVÁ Tereza
2. Česká zemědělská univerzita
HODRMENT Marek - HUMPOLEC Michael - VETEŠNÍK Ondřej - VETEŠNÍK Jan - ŠTĚRBÁK Adam - HOLLAS Ondřej - OUŘEDNÍČEK Petr - BUZRLA Petr - FLEISSNEROVÁ Kristýna (c)
3. Univerzita Karlova v Praze
MAŘÍK Antonín - ZITTA Václav - KUBRYCHT Libor - HOLEČEK Miroslav - BARANIVSKY Dimitr - ZETEK Matyáš - HELLEBRAND Jaroslav - SLAVÍK Martin - VÍCHOVÁ Sára (c)
4. Vysoká škola ekonomická
CHALUPA Daniel - KRÁL Ondřej - HINTNAUS Jan - ČÁP Jiří - MARTINEK Jáchym - INGER Jakub - MACHÁČEK Martin - POLÁK Vojtěch - NEBÁZNIVÁ Žaneta (c)
5. Univerzita Pardubice
VLČEK Sebastián - HRUBEŠ Michal - JELÍNEK Jakub - MACAS Tomáš - BÍLEK Petr - KUBEŠ Michal - SVĚDÍK Jan - HERING Tomáš - ZAPLATÍLEK Luděk (c)
6. VUT Brno
BENEŠ Ondřej - PÁLKA Marek - KAMAN Tomáš - HRUBÝ Jakub - HRSTKA Jan - LUKOIANOV Petr - ODEHNAL Martin - HAVLÍČEK Štěpán - KLUSÁČKOVÁ Petra (c)
7. Technická univerzita Drážďany 2
DIGOMANN David - SCHNIEWIND Inaki - LIEGERT Martin - ECKHARDT Johannes - KOCH Tobias - SEHMISCH Sebastian - PASQUIER Philippe - SCHARF Elias - LEHMANN Jonas (c)
8. Technická univerzita Drážďany 1
STEINMETZ Albert - HORN Hans - POLENZ Stefan - STÖBER Max - ÖSTERREICH Florian - TAUTENHAHN Benjamin - LINSS Florian - BUSCH Johannes - UNRATH Manja (c)
9.

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
KOSA Peter - ENDEL Radim - KLINDERA Tomáš - OPLUŠTIL Michal - MARÁK Jakub - KOLEŇÁK Petr - ŠNAJDR Adam - HÖNIG Marek - DANYŠ Michal (c)

10.

UTB Zlín
NĚMEČKOVÁ Vendula - OŠČÁDALOVÁ Aneta - MARTÍNEK Marek - HÁBA Jan - ČABLA Jiří - TRTEK Martin - ČABLA Vlastimil - ČABLA Petr - PLŠEK Ondřej (c)

11.

Los Angeles Rowing Club - ženy
MITORVIC Miona - BLUMBERGA Erika - KLAVIN Barbara - THORP Molly - VAREKOVÁ Alexandra - SOBOTTA Sofie - NOVOTNIKOVA Radka - REINKORT Marliis - IBOLD Kachyn (c)

12. Masarykova univerzita Brno - ženy
HANAČKOVÁ Adéla - SVOBODOVÁ Petra - JANČOVÁ Adéla - MIKYSKOVÁ Karolína - MAJTANOVÁ Michaela - ANTOŠOVÁ Barbora - KÁROVÁ Mariana - PAFKOVIČOVÁ Petra - HAMANOVÁ Klára (c)
13. Susquehanna University
HARRIS Natalie - TROTTER Nicholas - GHIORSE Jennifer - MARCOCCI Tyler - MINNIUM George - REILLY Ian - WARREN Brooke - ? ? - TISHKEVICH Lauren
14. Technická univerzita Drážďany - ženy
TÜRK Maria - SCHWILL Lena - NEUMANN Anna - DECKER Katharina - KARK Mareike - NICOLAUS Simone - SCHUSZTER Anna - ROSE Irina - WICHMANN Arne

11401281_10153004658316347_932388850508150533_n_1458294724.jpg

2015

1. České vysoké učení technické
BRUNCVÍK Milan - KOPÁČ Jiří - VANĚK Jiří - KEDAJ Jaroslav - HÁJEK Jan - SVOBODA Tom - BASL Martin - PAROULEK Jakub - PAROULKOVÁ Tereza (c)
2. Česká zemědělská univerzita
BUZRLA Petr - OUŘEDNÍČEK Petr - HUMPOLEC Michael - HOUSKA Jakub - HODRMENT Marek - VETEŠNÍK Jan - ŠTĚRBÁK Adam - VETEŠNÍK Ondřej - KOPECKÁ Kateřina (c)
3. Univerzita Karlova v Praze
SLAVÍK Martin - MAŘÍK Antonín - KUBRYCHT Libor - ZETEK Matyáš - OMCIRK Dan - VOTAVA Michal - KAINC Martin - IMLAUF Jan - VÍCHOVÁ Sára (c)
4. Technická univerzita Drážďany 1
BODEN Michael - JÄNICKE Hannes - KUHNERT Benjamin - AHRENS Jonas - KJULBASSANOFF - HELLEMEIER Lucas - DUNKEL Albrecht - BORCHARDT Einar - ??? ? (c)
5. Vysoká škola ekonomická
MLČOCH Tomáš - CHALUPA Daniel - HINTNAUS Jan - KRÁL Ondřej - MARTÍNEK Jáchym - MIZERA Jiří - BOROVIČKA Vladimír - BRUNCVÍKOVÁ Libuška - JAKOUBKOVÁ Veronika (c)
6. Technická univerzita Drážďany 2
SCHUBERT Christian - STEINMETZ Albert - STÖBER Max - KOCH Tobias - PIETSCH Philipp - POLENZ Stefan - HORN Hans - LIEGERT Martin - UNRATH Manja (c)
7. Univerzita Pardubice
HERINK Tomáš - BÍLEK Petr - KUBEŠ Michal - JELÍNEK Jakub - HRUBEŠ Michal - VLČEK Sebastián - MACAS Tomáš - SVĚDÍK Jan - NOVOTNÁ Martina (c)
8. Technická univerzita Drážďany 3
SCHARF Elias - BUSCH Johannes - ABITI-ASHTIANY Darius - LINSS Florian - ÖSTERREICH Florian - TAUTENHAHN Benjamin - DIGOMANN David - PASQUIER Philippe - PAPE Jan Ch. (c)
9. Univerzita Lausanne
GOETSCHMANN Anselme - VON ORELLI Claudia - MOSER Sylvain - VIREDAZ Antoine - VILA Diego - OHANA Noé - MINGER Marie - BECK Johannes - PIBIRI Elena (c)
10.

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
TOMAŠÍK Martin - STEJSKAL Dalibor - HÖNIG Marek - ŠNAJDR Adam - JANÁČEK Martin - BLATNÝ Alexandr - ENDEL Radim - POSPÍŠIL Petr - DANYŠ Michal (c)

11.

UTB Zlín 1
ČABLA Petr - TRTEK Martin - BAHULOVÁ Zuzana - NACHÁZELOVÁ Daniela - DVOŘÁČEK Jan - HÁBA Jan - ŠÁROVÁ Sandra - ZBUDILOVÁ Jana - OHAREK Petr (c)

12. UTB Zlín 2
ČABLA Jiří - ČABLA Vlastimil - MIKESKOVÁ Zuzana - PLŠEK Ondřej - OŠČÁDALOVÁ Aneta - KŘÍSTKOVÁ Veronika - JELÍNEK Michal - MARTÍNEK Marek - MARTINCOVÁ Aneta (c) 
13. Technická univerzita Drážďany - ženy
NEUMANN Anna - SCHWILL Lena - WINKEL Pia - BRANSCHEID Charlotte - LINDNER Elisabeth - WERMELING Agnes - TÜRK Maria - WIESNER Katharina - LEHMAN Jonas (c)

2014

1. České vysoké učení technické
BRUNCVÍK M., KOPÁČ J., VANĚK J., KEDAJ J., HÁJEK J., VONDRÁK T., BASL M., PAROULEK J., PAROULKOVÁ T. (K.)
2. Česká zemědělská univerzita
BUZRLA P. ŘÍMÁK V., HODRMENT M., HOUSKA J., HUMPOLEC M., VETEŠNÍK J., ŠTĚRBÁK A., VETEŠNÍK O., KOPECKÁ K. (K)
3. Univerzita Karlova v Praze
OMCÍRK D., BARANIVSKÝ D., MOCEK T., KAINC M., SLAVÍK M., ZETEK M., ANDRLE J., MAŘÍK A., ŠUMA M. (K)
4. Technická univerzita Drážďany
STEINMETZ A., HORN H., POLENZ S., STÖBER M., ÖSTERREICH F., TAUTENHAN B., SCHNIEWIND I., DIGOMANN D., UNRATH M. (K)
5. Vysoká škola ekonomická
MLČOCH T., CHALUPA D., HINTNAUS J., ŠINDELÁŘ J., MARTÍNEK J., VONDRA V., BOROVIČKA V., PĚKNÝ P., SOUKUPOVÁ O. (K)
6. Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
HÖNIG M., OULEHLA M., ŠNAJDR A., HYNČICA L., JANÁČEK M., VALČÍK P., POSPÍŠIL P., BRÝDL V., STRAŠKRÁBOVÁ B. (K)
7. Univerzita Pardubice
HERINK T., KUBEŠ M., KYCL P., BÍLEK P., HRUBEŠ M., ZIKUDA P., MACAS T., SVĚDÍK J., NOVOTNÁ M. (K)

u8_2014_1403514426.jpg

2013

1. České vysoké učení technické
KOPÁČ J., BASL M., VANĚK J., PAROULEK J., VONDRÁK T., HÁJEK J., PSOTKA P., KEDAJ J., PAROULKOVÁ T. (K.)
2. University of Cambridge
3. Česká zemědělská univerzita
HOUSKA J., BUZRLA P., VETEŠNÍK J., VETEŠNÍK O., OUŘEDNÍČEK P., ALTMAN K., ŘÍMÁK V., ŠTĚRBÁK A., KOPECKÁ K. (K)
4. Univerzita Karlova v Praze
OMCÍRK D., KAINC M., MOCEK K., BARANEVSKI D., KNAPKOVÁ M., ZITTA V., ANDRLE J., MAŘÍK A., ŠUMA M. (K)
5. Vysoká škola ekonomická
CHALUPA D., HINTNAUS J., MLČOCH T., MIZERA J., MALSA J., BOROVIČKA V., BRUNCVÍKOVÁ L., MACHÁČEK M., TEMESHINKOVÁ P. (K)
6. Univerzita Pardubice
SVĚDÍK J., MACAS T., HRUBEŠ M., KYCL P., ZIKUDA P., KOPECKÝ L., ZAPLETAL D., SLAVÍČEK O., NOVOTNÁ M. (K)
7. Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
BLATNÝ A., ENDEL R., VALČÍK P.,DOLEŽEL L., OULEHLA M., TOMAŠÍK M., NAVRÁTIL J., HÖNIG M., POSPÍŠIL P. (K)

u8_2013_1403514426.jpg

2012

1. Česká zemědělská univerzita
KOPÁČ J., BASL M., VANĚK J., PAROULEK J., VONDRÁK T., HÁJEK J., PSOTKA P., KEDAJ J., PAROULKOVÁ T. (K.)
2. České vysoké učení technické
BRUNCVÍK M., KOPÁČ J. , VANĚK J. , KEDAJ J. , LŮŽEK O. , KARAS T. , BASL M. , PAROULEK J. , ANTOŠOVÁ L.(K)
3. Univerzita Karlova v Praze
HOUSKA J., BUZRLA P., VETEŠNÍK J., VETEŠNÍK O., OUŘEDNÍČEK P., ALTMAN K., ŘÍMÁK V., ŠTĚRBÁK A., KOPECKÁ K. (K)
4. Vysoká škola ekonomická
HORVÁTH M., CHALUPA D. , MARTINEK J. , KOPŘIVA D. , KRÁL O. , VONDRA V. , PĚKNÝ P. , BOROVIČKA V., SOUKUPOVÁ O.(K)
5. Univerzita Jana Evangelisty Purkyně - Ústí nad Labem
STOIČENKO K., NOVÁK P. , ŠEVIC M. , SLAVÍK D. , MLNAŘÍK M. , ŠONKA V. , JEŽEK J. , FOUS V. , PAČÁKOVÁ M.(K)

u8_2012_1403514426.jpg

2011

1. České vysoké učení technické
2. Univerzita Karlova v Praze
3. Vysoká škola ekonomická
4. Česká zemědělská univerzita

u8_2011_1403514425.jpg

Za předchozích šest ročníků závod univerzitních osem pouze jednou poznal jiného vítěze než ČVUT. A dominance této univerzity trvá i nadále! Závod ovládlo České vysoké učení technické také letos, kdy vyzrálo na tvrdou konkurenci.

Posádka České zemědělské univerzity dokázala jako jediná v historii Univerzitních osem narušit dominanci ČVUT. V letošním roce má velice silnou posádku a bude se chtít o trofej pro vítěznou akademickou posádku poprat. Člen posádky ČZU, Michal Humpolec prozradil, jaké mají ambice.

Oficiální podpora

  • UK
  • ČZU
  • ČVUT
  • VŠE

Hlavní mediální partneři

  • ČRO Radiožurnál
  • Radio Wave

Partneři

  • NICM
  • ČZU GO
  • IEE
  • SU ČVUT
  • SU UK
  • Pilsner Urquell
  • iList
  • Student ČVUT
  • 4 students
  • Povodí Vltavy

Mediální partneři

  • izun.eu
  • Studentpoint.cz
  • economix
  • Proti šedi
  • Primat