Předběžný program

Pátek

16.20 Párové osmy mladšího žactva "O cenu starostky MČ Praha 2" - 1. jízda
16.40 Párové osmy mladšího žactva "O cenu starostky MČ Praha 2" - 2. jízda
17.00 Párové osmy mladšího žactva "O cenu starostky MČ Praha 2" - 3. jízda
17.15 Univerzitní osmy - 1. rozjížďka muži
17.25 Univerzitní osmy - 2. rozjížďka muži
18.15 Univerzitní osmy - finále B muži
18.25 Univerzitní osmy - finále A ženy
18.45 Univerzitní osmy - finále A muži

Sobota

09:30 Osmy žákyně starší – 1. rozjížďka
09:40 Osmy žákyně starší – 2. rozjížďka
09:50 Osmy žáci starší – 1. rozjížďka
10:00 Osmy žáci starší – 2. rozjížďka
10:10 Osmy žáci starší – 3. rozjížďka
10:20 Osmy dorostenky – 1. rozjížďka
10:30 Osmy dorostenky – 2. rozjížďka
10:40 Osmy dorostenci – 1. rozjížďka
10:50 Osmy dorostenci – 2. rozjížďka
11:00 Osmy dorostenci – 3. rozjížďka
11:10 Osmy junioři – 1. rozjížďka
11:20 Osmy junioři – 2. rozjížďka
11:30 Skif ženy – 1. rozjížďka
11:40 Skif ženy – 2. rozjížďka
11:50 Skif ženy – 3. rozjížďka
12:00 Skif ženy – 4. rozjížďka
12:10 Osmy ženy – 1. rozjížďka
12:20 Osmy ženy – 2. rozjížďka
12:30 Osmy ženy – 3. rozjížďka
12:40 Skif muži – 1. rozjížďka
12:50 Skif muži – 2. rozjížďka
13:00 Skif muži – 3. rozjížďka
13:10 Skif muži – 4. rozjížďka
13:20 Skif muži – 5. rozjížďka
13:30 Osmy muži – 1. rozjížďka
13:40 Osmy muži – 2. rozjížďka
13:50 Osmy muži – 3. rozjížďka
14:00 Osmy žákyně starší – opravná jízda
14:10 Osmy žákyně starší – opravná jízda
14:20 Osmy žáci starší – opravná jízda
14:30 Osmy žáci starší – opravná jízda
14:40 Osmy dorostenky – opravná jízda
14:50 Osmy dorostenky – opravná jízda
15:00 Osmy dorostenci – opravná jízda
15:10 Osmy junioři – opravná jízda
15:20 Osmy junioři – opravná jízda
15:30 Skif ženy – opravná jízda
15:40 Skif ženy – opravná jízda
15:50 Osmy ženy – opravná jízda
16:00 Skif muži – opravná jízda
16:10 Skif muži – opravná jízda
16:20 Osmy muži – opravná jízda
16:40 Osmy dorostenci – semifinále
16:50 Osmy dorostenci – semifinále
17:00 Skif ženy – semifinále
17:10 Skif ženy – semifinále
17:20 Osmy ženy – semifinále
17:30 Osmy ženy – semifinále
17:40 Skif muži – semifinále
17:50 Skif muži – semifinále
18:00 Osmy muži – semifinále
18:10 Osmy muži – semifinále
18:20 Osmy ženy masters – 1. finále
18:30 Osmy ženy masters – 2. finále
18:40 Osmy ženy masters – 3. finále
19:00 Osmy muži masters – 1. finále
19:10 Osmy muži masters – 2. finále
19:20 Osmy muži masters – 3. finále

Neděle

9.20 Osmy žákyně starší – finále A
závod pod záštitou Prahy 4
9.30 Osmy žáci starší – finále A
závod pod záštitou Prahy 5
9.40 Osmy dorostenky – finále B
9.50 Osmy dorostenky – finále A
10.00 Osmy dorostenci – finále B
10.10 Osmy dorostenci – finále A
závod pod záštitou společnosti Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
10.15 Gigové osmy muži
závod pod záštitou společnosti Česká pošta
10.30 Osmy junioři – finále B
10.40 Osmy junioři – finále A
závod pod záštitou společnosti Pražské vodovody a kanalizace
10.50 Skif ženy – finále B
11.00 Skif ženy – finále A
závod pod záštitou společnosti Povodí Vltavy
11.10 Osmy ženy – finále B
11.20 Osmy ženy – finále A
závod pod záštitou společnosti Audi
11.30 Skif muži – finále B
11.40 Skif muži – finále A
závod pod záštitou ČRo Radiožurnál
11.50 Osmy muži – finále B
12.00 Osmy muži – finále A
závod pod záštitou Skupiny ČEZ

Za předchozích šest ročníků závod univerzitních osem pouze jednou poznal jiného vítěze než ČVUT. A dominance této univerzity trvá i nadále! Závod ovládlo České vysoké učení technické také letos, kdy vyzrálo na tvrdou konkurenci.

Posádka České zemědělské univerzity dokázala jako jediná v historii Univerzitních osem narušit dominanci ČVUT. V letošním roce má velice silnou posádku a bude se chtít o trofej pro vítěznou akademickou posádku poprat. Člen posádky ČZU, Michal Humpolec prozradil, jaké mají ambice.

Oficiální podpora

  • UK
  • ČZU
  • ČVUT
  • VŠE

Hlavní mediální partneři

  • ČRO Radiožurnál
  • Radio Wave

Partneři

  • NICM
  • ČZU GO
  • IEE
  • SU ČVUT
  • SU UK
  • Pilsner Urquell
  • iList
  • Student ČVUT
  • 4 students
  • Povodí Vltavy

Mediální partneři

  • izun.eu
  • Studentpoint.cz
  • economix
  • Proti šedi
  • Primat