Úvod  /  Novinky

Proč být klientem VZP

10. srpen 2012

Všeobecná zdravotní pojišťovna je největší a stabilní pojišťovnou, se širokou sítí smluvních zdravotnických zařízení a vlastních klientských pracovišť, a navíc nabízí svým klientům i letos osvědčené programy hrazené z fondu prevence.

Formou voucherového systému VZP klientům nabízí příspěvek na očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění, a to například proti rotavirům nebo klíšťové encefalitidě.

Na jakékoli další klientem plně hrazené očkování, které není obsažené ve voucherovém systému, přispívá dospělým v programu Zdravý život až 1 500 Kč a dětem v programu Zdravá rodina 500 Kč. Kromě toho mohou dospělí klienti VZP čerpat i příspěvek na pohybové a rehabilitační aktivity a děti na fi xní

rovnátka.

Formou samostatných programů VZP i letos poskytuje příspěvek na nákup bezlepkových potravin klientům do 19 let s diagnózou celiakie a výhody má také pro dárce krve a kostní dřeně.

Tradicí se již staly léčebně-ozdravné pobyty s názvem Mořský koník. VZP je pořádá pro děti, které se léčí s lupénkou, atopickým ekzémem, bronchiálním astmatem, obstruktivní plicní nemocí či alergickými nebo dermatologickými onemocněními.

Členové našeho Klubu pevného zdraví (KPZ) mají stálé výhody v podobě bonusů a slev u smluvních partnerů. Cvičení, plavání, kosmetika, masáže, slevy na pohybové a volnočasové aktivity, značkové oblečení a obuv, fitness a wellness či na nákupy potravinových doplňků – to vše nabízí Klub pevného zdraví, který rozšiřuje postupně síť svých partnerů. Každý region České republiky nabízí řadu výhod. Členem klubu se může stát každý klient VZP starší 15 let.

V programu je již více než 550 partnerů. Seznam slev je uveden v katalogu KPZ, který je k dispozici na každé pobočce VZP nebo online na www.vzp.cz/kpz.

Více informací najdete na webových stránkách www.vzp.cz/vyhody.

 
Aukce
 
 
 
  • Generální
    partner
  • Skupina ČEZ